Nowe mieszkanie od dewelopera w Łodzi – dlaczego warto?

Zakup mieszkania to bardzo duża inwestycja – często, aby pozwolić sobie na kupno nowego mieszkania musimy wziąć kredyt. Nie chcemy więc ryzykować, wolimy postawić na pewną inwestycję. Dlatego wybierając nowe mieszkanie w Łodzi, trzeba postawić na sprawdzonego i cenionego dewelopera. Skąd wiedzieć, że znaleźliśmy właśnie takiego?

 

Dobry deweloper w Łodzi… czyli jaki?

Kupując nowe mieszkanie musimy zdać sobie sprawę, że cena to nie wszystko. Najbardziej atrakcyjna oferta na OLX czy w gazecie może być tylko podpuchą. Jest kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę wybierając dobrego dewelopera w Łodzi.

Pozostałe mieszkania dewelopera

Mieszkanie od dewelopera Łódź

Przede wszystkim, przed podjęciem decyzji o zakupie nowego mieszkania w Łodzi sprawdź dotychczasowe inwestycje dewelopera. Możesz pooglądać je jeżdżąc po mieście. Ważne jest, by inwestor chciał chwalić się swoimi dotychczasowymi budynkami. Jeśli nie znajdziesz ich na jego stronie lub nie poda ich podczas rozmowy – masz prawo do podejrzeń. Odwiedzenie zrealizowanych inwestycji mówi bardzo wiele o stanie budynku, jakości wykonania, jak również i samej firmie.

Opinie o firmie też mają znaczenie

Wiadome jest, że nie wszystkie opinie w internecie pisane są według zasad fair play. Niektórzy kupują opinie w internecie, inni sami piszą o swojej firmie życzliwe komentarze. Często zdarza się też, że negatywne opinie to sprawka konkurencji. Skąd więc wiedzieć, które opinie są prawdziwe, mają sens?

Warto zasięgnąć języka i porozmawiać z dotychczasowymi kupcami mieszkań. Sprawdzić ich opinie, przekonanie o współpracy, dowiedzieć się, czy kontakt przebiegał prawidłowo, a mieszkańcy są zadowoleni ze swojego wykonawcy.

Dlaczego warto wybrać mieszkanie od dewelopera w Łodzi?

Skoro już wiesz, jak sprawdzić, który deweloper w Łodzi jest warty uwagi, pora dowiedzieć się, dlaczego zakup mieszkania z rynku pierwotnego to najkorzystniejsze rozwiązanie. Sprawdź, co zdecydowanie przemawia za zakupem mieszkania od łódzkiego dewelopera.

Atrakcyjna cena mieszkania w Łodzi

Mieszkanie Melia Apartamenty

Nowe mieszkania – przeważnie uważa się, że są strasznie drogie i mniej opłacalne. Jednak to nie prawda. Obecnie mieszkania w Łodzi od dewelopera można zakupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Tym bardziej, że taka inwestycja oznacza brak dodatkowych kosztów. Kupując mieszkanie używane musisz wyłożyć gotówkę na jego remont. Często oznacza to wymianę okien, malowanie ścian, nową posadzkę, czy wymianę grzejników. Od dewelopera kupujesz mieszkanie do urządzenia. Co to znaczy? Wystarczy je umeblować – wszystkie techniczne aspekty są w 100% sprawne!

Mieszkanie od dewelopera = wiesz, co kupujesz

Kupując mieszkanie „od kogoś” nigdy nie wiesz, na co trafisz. Wybierając nowe mieszkanie w Łodzi – dostajesz od nas gotowe plany swojego nowego mieszkania, wiesz, co będziesz musiał kupić czy jak zaprojektować wnętrze. Dostajesz mieszkanie, do którego możesz się wprowadzić, zapominając o remontach. Dodatkowo wyobraź sobie sytuację, że inwestujesz w piękne wyposażenie swojego balkonu… a musisz zaraz je schować, bo spółdzielnia chce ocieplić budynek. W przypadku mieszkania od dewelopera nie ma czegoś takiego – twoje mieszkanie jest już gotowe, idealne do zamieszkania. Nikt nie będzie Ci dyktować, jak masz żyć. Dodatkowo, kupując nowy lokal od dewelopera masz pewność, że nie jest on zadłużony, nie ma żadnych błędów konstrukcyjnych i z pewnością nie czekają cię niemiłe niespodzianki, jak niesprawne instalacje. 

Podziel się tym wpisem